Witam :)

Jestem po trzydziestce i śmiało mogę powiedzieć, że dopiero teraz świat staje dla mnie otworem.

Piszę tego bloga dla wszystkich kobiet, które zmieniły cyfrę z przodu na 3 i czują się niepewnie. Być może czują monotonie, strach przed przyszłością albo zwykły żal przez upływający czas… Co dalej?

Po pierwsze: nie dajmy się zwariować! Nie umieramy, spokojnie 🙂 Jesteśmy teraz w najlepszym wieku z kilku powodów 😉

Jesteśmy już na tyle duże by móc zarabiać własne pieniądze albo wspierać w tym swojego partnera – nie musimy prosić już rodziców o zgodę na wyjście i kieszonkowe 🙂

Jesteśmy bogate w doświadczenia, nawet te złe i przez to mądrzejsze. Decydujemy same o sobie. Czyż nie wspaniale?

Wiele kobiet pomyśli, że nie są już takie piękne i zgrabne jak kiedyś…

Jeśli chodzi o aspekt fizyczny to niewiele się zmieniłyśmy mając 25 czy 30 lat. A jeśli nawet? To czemu nie postawić na zdrowy, sportowy styl życia? Ruszyć się z kanapy, znaleźć hobby, robić to co się lubi. Przecież świat na mężu, dzieciach się nie kończy a dla siebie ZAWSZE trzeba znaleźć choćby chwilkę!

Jeśli jesteś natomiast singielką czy po rozwodzie to tym bardziej czas na spełnianie się. To ten czas!  Pora rozpocząć nowy, lepszy etap w życiu!

Najważniejsze to odnaleźć swoją pasję, która daje spełnienie oraz spokój duszy i zawsze dążyć do spełniania marzeń pomimo przeciwności losu!

Wykorzystujmy czas na maxa, szukajmy nowym zainteresowań, czytajmy mądre książki, tańczmy, śpiewajmy, dbajmy o siebie i swoje zdrowie! Róbmy wszystko to co daje nam szczęście oraz poczucie spełnienia.

Udowodnię Ci, że świat jest piękny, wystarczy otworzyć drzwi. On już stoi dla nas otworem!

Pamiętaj: szczęśliwa kobieta to atrakcyjna kobieta!

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz